E-Ticaret Yazılımı Paket 3 Tek Seferlik-1.750,00 TLÖzel Tasarım Hizmeti Paket 3 Tek Seferlik-1.750,00 TLElektrogün Otomatik Özel Gün Kutlama Robotu Yıllık-HEDİYEOnline Chat Modülü Yıllık-HEDİYEÖn Muhasebe Sistemi(Bulut – Stoksuz V1) Yıllık-İLK YIL HEDİYE (Yenileme Ücreti 250,00 TL)Kurumsal Hosting Paketi Yıllık- İLK YIL HEDİYE (Yenileme Ücreti 330,00 TL)Kurumsal Mail Hosting Paketi Yıllık-HEDİYEGüncelleme Hizmeti SÜRESİZ HEDİYE

E-Ticaret Sitesi Paket 3

E-Ticaret Sitesi Paket 3
Kategori: E-Ticaret Sitesi
Tasarım asistanımız tarafından, şablon sitelerimizden sizin beğenmiş olduğunuz bir tanesi ve beğendiğiniz birkaç tane sitenin ismini iletmeniz istenir. Logonuza ve yapılmak istenen işe uygun, kullanıcı dostu, farklılıkları yansıtabilecek bir tasarım hazırlanır ve anasayfanız ile ürün detay sayfanız sizin seçmiş olduğunuz sitelere göre tekrardan tasarlanır. Hazırlanan tasarım üzerinde, dilediğiniz düzenlemeyi gerçekleştirip istediğiniz gibi projeyi yönetebilmeniz sağlanır.
Bunun yanında sizlere;
-Elektrogün Otomatik Özel Gün Kutlama Robotu
-Muhasebe Sistemi
-Online Chat Modülü
-Kurumsal Hosting(Barınma) Paketi
Ürünlerimizi hediye ediyoruz!!
FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR.
SİTEMİZDE VERİLEN FİYATLAR EKLENEN TEKLİF BELGESİNDEKİ ÖZELLİKLER İÇİNDİR, İSTENİLEN HİZMET DETAYINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. DETAYLI FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Fiyat: 3.500.00 TL
Yenileme Ücreti: 330.00 TL
Yenileme Süresi: 1 Yıl
Fiyat Geçerlilik: 30/10/2020
PDF Dosyasını Görüntüle
Sipariş Ver

Bu Ürünleri Kullanan Bazı Referanslarımız

COMFORSOFT BAZA
KLEMENTİN ÇİÇEKÇİLİK
ARMENTO MOBİLYA
A&C KUZEN GIDA
THERMALIA SPA & HOLIDAY RESIDENCE
BİİPOSET.COM

Yorumlar

Yorum yapılmamış.