E-Ticaret Yazılımı Proje 4 Tek Seferlik-9.600,00 TLÖzel Tasarım Hizmeti Proje 4 Tek Seferlik-9.600,00 TLMobil Site Tasarım-HEDİYESSL Sertifika Hizmeti Yıllık-İLK YIL HEDİYE(Yenileme Ücreti 175,00 TL)Elektrogün Otomatik Özel Gün Kutlama Robotu Yıllık-HEDİYEOnline Chat Modülü Yıllık-HEDİYEÖn Muhasebe Sistemi(Bulut – Stoksuz V1) Yıllık-İLK YIL HEDİYE (Yenileme Ücreti 250,00 TL)Kurumsal Hosting Paketi Yıllık- İLK YIL HEDİYE (Yenileme Ücreti 330,00 TL)Kurumsal Mail Hosting Paketi Yıllık-HEDİYECDN Hizmeti Dinamik 10GB Yıllık-İLK YIL HEDİYE (Yenileme Ücreti 850,00 TL)Güncelleme Hizmeti SÜRESİZ HEDİYE

E-Ticaret Sitesi Proje 4

E-Ticaret Sitesi Proje 4
Kategori: E-Ticaret Sitesi
Tasarım asistanımız tarafından siteniz için logonuza ve yapılmak istenen işe uygun, kullanıcı dostu, farklılıkları yansıtabilecek özel bir tasarım hazırlanır ve hazırlanan tasarım üzerinde, dilediğiniz değişikliği gerçekleştirip istediğiniz gibi projeyi yönetebilmeniz sağlanır. Web tasarımlarımızın en önemli özellikleri, sizin için üretilmesi ve başka bir firmada bulunamamasıdır.
Bunun yanında sizlere;
-Mobil Site Tasarımı
-SSL Sertifikası
-CDN Hizmeti Dinamik 10 GB
-Elektrogün Otomatik Özel Gün Kutlama Robotu
-Muhasebe Sistemi
-Online Chat Modülü
-Kurumsal Hosting(Barınma) Paketi
Ürünlerimizi hediye ediyoruz!!
FİYATLARIMIZA KDV DAHİL DEĞİLDİR.
SİTEMİZDE VERİLEN FİYATLAR EKLENEN TEKLİF BELGESİNDEKİ ÖZELLİKLER İÇİNDİR, İSTENİLEN HİZMET DETAYINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR. DETAYLI FİYAT BİLGİSİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.
Fiyat: 19.200.00 TL
Yenileme Ücreti: 330.00 TL
Yenileme Süresi: 1 Yıl
Fiyat Geçerlilik: 30/10/2020
PDF Dosyasını Görüntüle
Sipariş Ver

Bu Ürünleri Kullanan Bazı Referanslarımız

COMFORSOFT BAZA
KLEMENTİN ÇİÇEKÇİLİK
ARMENTO MOBİLYA
A&C KUZEN GIDA
THERMALIA SPA & HOLIDAY RESIDENCE
BİİPOSET.COM

Yorumlar

Yorum yapılmamış.